Компенсатори

Компенсатори

Компенсатор плавучести BS DIVER YUVENTUS жилет р-р XS, S, M, L, XL
Компенсатор плавучести BS DIVER "YUVENTUS" жилет р-р XS, S, M, L, XL..
9 880 грн.
Компенсатор плавучести CRESSI BAG JAC тип крыло р. M
CRESSI BAG JAC тип крыло р. M..
19 152 грн.
Компенсатор плавучести CRESSI SOLID
Solid - це компенсатор, спеціально розроблений для дайв-центрів, які цінують свій імідж, своїх клієнтів і дайверів, які знають, як цінувати найнеобхідніше в своєму спорядженні для дайвінгу.Просте, сильне і ефективне, продумане мислення для потреб дайв-центрів і професійних дайв-компаній, яким потрібен надійний продукт,..
11 902 грн.
Компенсатор плавучести CRESSI TRAVELIGHT LADY WHITE
Матеріал:нейлон 210 ден, прогумований матеріал (тильна частина)2 кишені на блискавці2 задніх вантажних кишеніМ'яка спинка зі щитками, і подвійний ремінь для утримання балонаD-образні і інші кільця, виконані з легкого сплавуЗадній клапан стравлювання повітря, керований спередуСистема швидкого складання та упаковки жилет..
13 738 грн.
Крыло BS DIVER ELECTRA 50 (50 lb) 1 инфлятор
Крыло ELECTRA 50. Изготовлено корпорацией "HILL" (USA) для торговой марки BS-DIVER. Объем внутренней камеры 50 LB, нейлон высокой прочности, ламинированный полиуретаном 1000 DEN..
12 540 грн.
 Карман Cressi грузовой для SCORPION, PATROL, COMMANDER (1 шт)
Карманы расположены вертикально спереди жилета. Карманы легко снимаются, и вставляются. Груза плотно лежат в кармане и не выпадут из кармана во время погружения. Карманы сделаны из прочного износостойкого материала.ОбзорГрузовой карман Cressi подходит для следующих моделей жилетов Cressi R1, Patrol, Ultalight, Travelli..
1 322 грн.
Компенсатор CRESSI PATROLL
Patrol BC - вражаюче легка вага, задня інфляція BC, анатомічно спроектована для максимального комфорту і довговічності. Спеціальний компресійний ремінь для повітряної камери забезпечує додаткову швидку дефляцію і регулювання гучності. Надлегкий жорстка задня панель з інтегрованою ручкою для перенесення забезпечує оптим..
13 528 грн.
Компенсатор CRESSI COMMANDER
Commander пропонує цікаві нові функції в порівнянні з його попередником Back Jac. Ця дуже успішна модель поєднує в собі переваги дорсальній повітряної камери з універсальністю традиційного жилета і забезпечує два просторих кишені на блискавці на додаток до вбудованої ваговій системі. Це цікавий 100% -ний дорсальний об'..
17 632 грн.
Компенсатор CRESSI START PRO
Якщо є компенсатор, який є розумною покупкою, то це новий START PRO, який об'єднує функції, традиційно зарезервовані для діапазонів високих частот, але за ціною «початкового рівня». Базова версія куртки отримала відмінні відгуки про зануреннях центрів. Тепер його зовнішній вигляд помітно покращився завдяки червоним дет..
12 553 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)