Дайвінг

Дайвінг

Уточнити Пошук

Акваскутер SuBlue Navbow+
Поліпшена версія двохдвигунового акваскутера SuBlue Navbow. Глибина, температура, напрям, режим роботи від батареї відображаються на OLED дисплеї в реальному часі. Navbow + може автоматично записувати дані про підводні заняття користувача. Мобільний додаток SublueGo з розширеними функціями створює журнали з..
54 000 грн.
Акваскутер SuBlue WhiteShark Mix
Sublue WhiteShark Mix ідеально підходить для водних розваг, літнього сімейного відпочинку і підводних подорожей. WhiteShark Mix дозволить вам плавати і неспішно пірнати на максимальній швидкості, навіть якщо ви новенький в морських просторах. Sublue WhiteShark також оснащений насадкою для поплавка, яка допомаг..
28 000 грн.
Комп'ютер Cressi King, для фрідайвінгу
Новий годинник-комп'ютер для фрідайвінгу/підводного полювання від Cressi. За своїм функціоналом аналогічний моделі Cressi Nepto. Мінеральне скло, надміцний корпус зі сталевими кнопками, стійкими до тиску води до 120 м, металевий безель зі сталі AISI 316, надійний ремінець із силікону та поліаміду із застібкою із нержав..
13 040 грн.
Компас BS Diver Diving Pro, наручний, з еластичними банджами
Легкочитаний дисплей зверху чи збоку;Люмінесцентна плаваюча карта;Еластичні банджі дозволяють одягати компас значно простіше, ніж застібати ремені, і залишаються завжди однаково натягнутими при зміні глибини та зміні товщини гідрокостюму.Діаметр: 60ммГабарити: 60х36ммВага: 90гСтрана-виробник : Італія..
2 320 грн.
Компенсатор плавучості Cressi Aquawing
Компенсатор плавучості Cressi Aquawing розроблений у 2022 році, адаптований до всіх анатомічних особливостей (чоловічих і жіночих) завдяки новій запатентованій системі MAS (модульна система регулювання): один ремінь шириною 50 мм, що швидко регулюється та охоплює і закриває плечі і талію. Форма повітряної ..
19 080 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)